Belgian Surprise

Belgian Surprise
05/05/2019

2belges  Hisarköy'ün yanından geçeçeklerdi... Belli uzun yolda.  Belçika'dan çıkan Moğolistan'ı hedefleyen Olivier Fransızca, yatay bisikletli Gaetan Flamenkçe bölgelerden iki yoldaş (Dübrovnikte tanışıp, İstanbul'dan beri birlikte geziyor) bizimle Güneşköy'e geldi.  Mühendis Olivier viyadüğümüzü beğendi - Fransa'nın Millau Viyadüğü ile ortak nokta söyledi. 

Öğlen Özgür DBB'yi anlattı: güven, çatışma çözme ve açık sınırlı hedef.  Olivier ile Gaetan sorularımızı cevapladı, örneğin "Yolda köpekler olunca neler olur?" - English, Türkçe, Français, ve Celal'in Almancası bazen Flamekçe'ye yeterdi. 

Depart  Kapadokya yolculuğu küçük yollardan geçecek: Hisarköy, Bedesten, Kacılar, Karakeçili, Kaman...   Gaetan'ın yolculuğu takip edebilirsiniz.  Yolda offline uygulama MapsMe kullanıyor.  

Kurtuluş Park'ın mürverin çeliklerden 2 bitki daha diktik: bu sefer solucan gübresi de verdik. ODTÜ Hockey takımın iki arkadaşın katkısı değerli, enerji ve fikilrleri de.  TestiliMurver (1) 

Kurtuluş Park'ın mürverin çeliklerden 2 bitki daha diktik: bu sefer solucan gübresi de verdik. ODTÜ Hockey takımın iki arkadaşın katkısı değerli, enerji ve fikilrleri de.

Serada fideler büyüyor. Celal yanında Tahir çalışıyor.

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam