Ekibimiz


Ali Ali Gökmen kurucu üye

Claire Claire Özel Kurucu üye

 Ekoloji, böcek, diller, ve her tür öğrenme birleştirerek güçlendirme ve dahil etme odaklanır.  Güneşköy websayfasındaki bloglarını başlattı ve Temmuz 2008'den beri her ziyarette yazar.

7-31 fiko  Fikret Şimşek Kurucu üye

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığında öğrenim görmüş, mesleki pratiklerini 6 yıl Viyana’da, 13 yıl Ankara’da GüneşKöy’le birlikte, 7 yıl da Bakü’de geçirmiş, şimdi ise Strasbourg’da ekopeyzaj anlayışıyla ikametini emekli olarak sürdürmektedir. Hayata bakışının temellerini doğada bulduğundan beri, GüneşKöy Kooperatifi ilke ve amaçları doğrultusunda, kurucu üyesi olarak emeğini esirgememektedir. Gerçeğin kendisini, gerçeğin gerçekten ne tür bir gerçeği olduğunu kim kesinlikle belgeleyebilir? Taş durur, toprak durur, çit durur, tepeler, ormanlar değişir biraz… Ama onlar da durur siz baktığınızda. Hepsi deaslında ayakta kalışını sergiler. Şereflikoçhisar’da ArdıçTepe yerinde durur; yellere meydan okur. Kedi bile tırmalama gücünü korur; tohum çimlenme gününü bekler; durur… İnsan ise; ben buradayım sevgi ve iyi şeyler adına, der.  ekofikobey.blogspot.com
Inci İnci Gökmen - Kurucu Ortak

 

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam