Yokluk tamamlanır

Yokluk tamamlanır
08/07/2018

Ali ile İnci Estonya'da GEN toplantısında, İbrahim ise Yunanistan'da DKM-ODTÜ'nün projesinde iken hasat için yetersiz mi kalacaktık?  

Pazartesi dağıtılacak 24 kutu toplanacak.  Celal sabah fasülye toplamıştı.  Soğan kazmak, hafifçe dikenli yapraklar arasından salatalık ve kabak, seradan domates (önceki yıllar, solucan gübresine gidecek çaylarından çok yoğun otlar arasında domatesler kayboluyor), ...

 Tom kayıt ekipmanıyla Manadala'da akustiği ölçmeye başladı.  İlerde bir kaç müzüsyenle deneyecekler.  Artık şantiye sona erdiği için sessizliği sevindiriyor.  

Solucanlara kabak yemeği var  Solucan_kabaklari

  • asdasdasd
  • asdasd
  • asddasd

Tuna ile Roza'nın yanında Ümit, Eyşa ve Boris enerji kattı.  Roza'nın merağı bitmez, yorgun olsada.  Tarlaya kaçıp toprakta oturur ve sandaletlerini çıkartır.  Kum havuzu yerine banyodaki çayıyla oynadı. Günün ortasında Elif ve annesi gelince Elif Rozayla eşleşti.  Örümceği neden kovadan kaçmaz? Gözlem, hipotez, deneme... örümcek bıkana kadar. 

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam