Baharda yapı

Baharda yapı
01/03/2020

11 kişi 2 araçta gelince sohbetler bölük, görüşler çeşitli.  GİDYO projemizde bir yapı inşaatın maddesi var.  Artık yurttan doma geçti.  Araziye gelince Mimarlık okuyan Ahmet ile Simla, ve Tasarımcı Elif'in farklı bakışları yapıcı paylaşımlara yol açtı. Ve de Işıl, Doğukan, Ali, İnci, Adnan, İbrahim, Billur ile ben... 

Gezi artık kaynaktan geçer.  Debi ölçmek için 2 ile 05 litre su şişeleri getirdik.  5 dakikada 260 ml, dakikara ancak 50 ml eder.  Su ne kadar temiz? Güneşte bırakıp bakarız içinden neler canlanır.   Bitkilerine canverecek kadar ise akan su olmaz Debi Yanındaki taşları nedir? hemen parçalanıyorStoneX Kaya Çok farklı görünümler.

StoneCat Yamaçta aşağıya bakan bir kedi mi var? Domuz  Tarladan kesin domuzlar geçti

Bahar geliyor! Solucan evine son marulların yaprakları veriyorum.  Mürver testileri dolduruyorum.  Tarla çekilince T1 kırıldı; T2 3.7 litre alıyor.  T3 ilerde tamamlanılır.  

Iris1  7 gün önce sadece yaprak onlan bitkinin çiçeği çıktı.  4 tane bulduk.  Sanki geçen seneye göre küçükler... Boyutunu 1 TL (çapı 26 mm)  gösterir: 5 cm cıvarında.IrisLira  Daha önce sarı bir Iris galatica görmedim. Diğer çiçekler çoğalıyor: Gagea, VeronicaColchicum da devam ediyor.  

 

 Carrottes Yeni ürün için havuçlar, kereviz, maydanoz kaldırıldı.  Biçimsiz diyenlere TADIIII derim!  Yemekler Uzaylı çorba, Yoğurt Sürpriz (patates, brokoli, ...) renkli salata (kaldırılan sebzeleri).  İnci bize Zehirsiz Sofralar projesi ve hedeflerini anlattı.  

 YataklarSaati gölgelerimize göre bilebilir misiniz?  Celal toprağı güzelce hazırladı.  Yataklarda neler çıkar tahmin edin.

 bir kaç ağaç daha isimlendirdik.

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam