Ziyaretçi defteri

Ziyaretçi defteri
26/03/2017

Yüzünçü Yıl pazarı hala tenhayken 7+4 kişi yola çıktık: Bilkent Üniversiteli 4 son sınıf öğrenci, Duygu ve annesi Suna, ve dün tanıştığım Aybüke ve Melike – MeWeWhole projesinin etkinliğinde Sürdürülebilir Kalkınma sunumlarından sonra ODTÜ’nün doğası/çevresini keşfederken tanıştık. Güneşköy’e gelmek isteyen 20 kişi daha var “başka sefer…”. Güneşköy-duyuru mail grubu kurarım ki haberlerimizi alırlar…

Bahar geldi: tohumlar filizleniyor, her yerde Güneşköy’de ekipler kurduk: yemek ekibi,

Köpeklerin alanı temizleyenler… Tarlanın temizliği (taş ve ayrık – kompost olmaz, yakılır) Kümes temizliği ekibin çıkarttığı gübreyi tavuk alanındaki çamlara verdik.

Tüm gün hava çok hoş: güneşli, hafifçe bulutlu (taa dönüş yoluna kadar). Sohbetler güzeldi. Erken ayrılacak olanlar ayrılamakta zorlandı: birlikte yola çıktık… İlginç bir fikir: “Hava durumu farklı anlatılsa? Doğa endeksli olsa…” Günün sonunda ilk ziyaret yapanlardan birer yazı istedim. Defterimiz olunca müsvette arkasında yazılan ilk 6 yazı yapıştırırız.

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam