Güz Renkleri

Güz Renkleri
10/11/2019

Troupeau Çeşme yolunda sürü günün başında.

Don vurmaya başlayınca birçok bitki soldu.  Kuru kabak yaprakların altında hala yenilebilen taze bir kabak buldum.  TarlaSokmek  YeniKompost Cansız saplar ve yaprakları öbek öbek toplanır - mutlaka eldivenle, yoksa sivri kuru tuyler çok acıtır.  Geçen seneki kompostun tahtaları yan alanına kuruldu, ve şimdiden doluyor. 

Bu tatlı meyvenin ağacı nedir? TatlıMeyve

Güz renkli yaprakların ipliğe dizdik LeafLines

SonaGelince 2019 yılın yaprakların ömrün sonuna geliyor, MSS90 10cu viyadüğünde son defa yürüyecek 1.7 km uzunluğunu tamamlamak için.

Yılın Çoban çökerten (Tribulus terrestris) yüzlerce tohumu kül oldu.   TribulusBurns   

Cenk 2 ay sonra Avrupa Gönüllüsü olarak Los Portales'e gitmeden önce şimdiden İspanyolca öğrenmeye başlıyor. Verimli yöntemleri araştırıp danıştı. Kararlarımızdan biri temel İspanyolca fiillerin seti hazırlamak - şimdiden 3 temel dil fiiller seti var, İngilizce, Fransızca ile Türkçe . Cenk, annen ve babanı getirdiğin için teşekkürler! Sevgi dolu merakları bana iyi geldi. 

Güvenime de iyi gelen 11 saat içinde hem gidiş hem dönüş yolunda 130km araba kullanma, karanlıkta bile... Siempre hay esperanza, evrim olmasa da Resilience!

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam