Bahçe 2019 2ci hafta

Bahçe 2019 2ci hafta
07/07/2019

İki sıcak hafta atlayınca 

 SalataUsta Salata ustası. Ne kadar zengin bir karışım.  

  Biberlere ek beslenme iyi gelir...  BibereGübre Bir avuc solucan gübresi dibine koyanlar peşinde hafifçe toprakla karıştırdık ki köklere zarar vermeden besin emebilecekler. 

Solucan evinden bir kat harmanladım: kurutması gölgede, solucanları tekrar evine koyulur.  Yeni bir üst katta yarı semiz yarı silkenotu: hangisi tercih ederler?

Çiyan  Mürverlerin testileri 2 haftadır doldurulmadı.  3.2-3.75 litre arası ekleyecektim: hiç biri tam kurumadı.  Ancak birin ağazına birşey yüzdü.  Cubuk veya ot muydu? Çiyan!  Serin karanlıkta yuva bulduğunu zannetek hayvan ışıkla yüzleşince dondu.  Ölü mü? Hayır... Ölü taklidi yaparken, herhalde etrafına iyice değerlendi ki aniden toprakta yakın bir çatlağına bir saniyede aktıp kayboldu.  Başka ne kadar varlıklar görmeden ortamı paylaşıyoruz*

Sebzelerin dağıtımın 2ci haftasında.  Pazartesi paketlerini topandı, paketlendi ve araca raf sistemi aracın arkasına yüklenice, GİDYO ekibi yerleşti.  PaketliGidyolu 

 

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam