Ondördüncü

Ondördüncü
10/10/2017

14.cü kutuları hazır. İncinden cıkanlar: Mısır (patlamatma), bal kabağı (yine zencefilli çorba yaparım), marul, maydonoz, roka, semiz otu, yeşil soğan, kuru soğan, pırasa, biberler (cin de! Dikkat edin!) ve son domates.

Aşağıda boş 2 teras. Zaman olunca damla sulama boruları da kaldırılır. Artık tüm domatesleri toplandı: bitkilerin çoğu kup kuru.

Yeşiller güneşte kızarır, yeda turşulu olur. Yarı bozulanları menemenlik oldu – yine Atom Karınca İnci üretimi yönetti. Başka kimin doğum günü etkiliği olur?

Patoz bu sabah getirildi – imalatı çok hızlı geldi. Tavuklar gezer yemekler heryere atılsa. Aral, Sak iyi. Bugün ona iyice torpil ayarladım – ek arpa fırsatı yerken hep okşadım, sen yokken.

Sabah fasta gelen İbrahim dinlendikten sonra kendine geldi. Dönüş yolunda enerji dolu Avrupa Gönüllü Hizmeti akreditasyon formunu calıştık beraber. 25 saattan 5 kova çay pastayla beraber aldık – ne lezzetliydi. ODTÜ Coffee 101’dan gelen kahvenin küflerin sanatsal boyudu var!

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam