KKÜ bağlantı

KKÜ bağlantı
26/02/2017

Çok oldu tek başıma yokla çıktığımdan… Hafifçe çiseliyordu. Kırıkkale Üniversitesi (KKÜ) kampüsünden gelen iki öğrenci Simge’den alıp güneye gittik. Köpekler yeni yerlerinde, küçükken Rey’in evini kullanıyor.

Ramazan’ın kızı Elif veteriner adayına kuzusunu tanıtıyor. Başka ne tür ortak işimiz olabilir? Otur, konuş ve dinle… Nezir Çetin bize eski Hisarköy’ü anlattı, abileri Osman ve Ömer muhtarlığı.

Öğlen yemeğimize Hatice lezzetli salata hazırlarken sağlıklı yemeği anlattı: bu dönem KKÜ Beslenme-Diyetetik Bölümünde mezun olacak: senin de katkın olur insanlara. Öğleden sonra KKÜ kütüphanecisi Halil eşi ve kızıyla geldi, ve günün ikinci geziye çıktık, Karabiber’in eşliğiyle.

Sanki ilerde tekrar görüşeceğiz… umarım! Yamaçlarda leke leke kar hala duruyor, şantiye arkasındaki ayaklara tabliye kuruluyor. 8.ayağından dolayı bize gelen servis yolu iptal, 10cu-11ci ayaklar arası uzun vinç kerpiç klübemizin yerine geldi…

Diğer Blog Yazıları
Tüm Blog Yazıları
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam