2019 Bahçemiz

27 Mayıs 2019 tarihten itibaren 

Güneşköy 2019 Sezonun kontenjanı doldu! 

Değerli Güneşköy destekçileri,

Bizim için iyi, ancak henüz Bahçe 2019 sezonuna katılmamış olanlara kötü haberimiz var: Ayırdığımız kontenjan şimdiden doldu! Bu yıl için daha fazla destekçi başvurusu kabul edemiyoruz.

Bahçemiz projesinde 12 yıllık tecrübemizde bu seneye bu seneye kadar böylesine yoğun bir ilgi ile karşılaşmamıştık. Bu kadar insanın iklime karşı farkındalık, sağlık bilinci ve temiz gıda arayışını görmek bize umut veriyor.

Seneye görüşmek ümidiyle, Güneşköy'lü kalın.

2019 Güneşköy - 12. Bahçemiz Sezonu başlıyor!

 • Bahçemiz Topluluk Destekli Tarım uygulaması ile Temmuz-Kasım ayları arasında yetiştireceğimiz sebze çeşitleri her hafta ortalama 7 Kg’lık kutularla siz destekçilerimize ulaştırılacaktır. Haftalık paketiniz belli bir dağıtım noktasına, haftanın belli bir gün bırakılır.  
 • Ankara’dan ulaşabileceğiniz en yakın doğal tarım uygulamasını yaparak destekçilere minimum ekolojik ayak iziyle yiyecek sağlamak
 • Destekçilere ulaştırılmadan yalnızca bir gün önce toplanmış taze ürünler
 • Sağlıklı, bizim için önemli olan sebzelerin görüntüsünden çok sağlıklı olması. Her üretilen ürün tamamen doğal olduğu için birbirinin aynı boyda ve şekilde olmayabilir.
 • Ürünlerimiz doğal olarak üretildiği için bazen böcekleri görmeye hazır olmalısınız.
 • Mevsiminde tüketilmesi gereken ürünler- doğaya sezon dışı başka ülke veya kıtadan gelecek ürünün ayak izini bilir misiniz?
 • Haftalık sebze tüketiminizin bir kısmını karşılamayı hedefliyoruz
 • 2002 yılında aldığımız 75 dönümünde tarafımızdan hiç kimyasal ilaç kullanılmadığı için biyo-çeşitlilik oldukça yüksek.
 • Ürünler sezonun başında az gelebilir, doruk noktasında da fazla gelebilir. Fazla ürünleri nasıl değerlendireceğinize karar veremediyseniz bize danışabilirsiniz.  kimi alamayacak haftada bir arkadaş alır; kimi sezon aboneliği bir arkadaşla paylaşır

 

Ürün çeşitliliği: Tarlamızda 25 çeşit sebze ekilmektedir. Kutularda dağıtılacak olanlar; domates, biber çeşitleri, patlıcan, hıyar, marul, kıvırcık, maydanoz, roka, kuzu kulağı, havuç, kuru ve taze soğan, mısır, kabak, balkabağı, fasulye, bakla, patates, kereviz, kavun, semizotu, pırasa, ıspanak, brokoli, kale.

Üretimimiz aylara göre çeşitlilik gösterecektir. Ayrıca tarlamızda yetiştirilen ürünlerden hazırlanacak salça, turşu ve çeşitli kurutulmuş sebze ve benzeri işlenmiş ürünler destekçilere ulaştırılacaktır.

Katılım süreci: 12.Bahçemiz sezonuna katılmak için;

1. Aşağıdaki ekli olan formu doldurunuz - Eğer sorun yaşarsanız, İletişim'den bize ulaşın.
2. Üyelik için gerekli miktarı aşağıda belirtilmiş olan hesaba yapınız
3. Kontrol işlemlerimden sonra, oluşturacağımız Whatsapp grubuna otomatik olarak ekleneceksiniz ve sezon ile ilgili haberleşmeler bu kanal üzerinden sürdürülecek.

Dağıtım: Ürünleriniz belirlen dağıtım noktalarına ulaştırılmadan bir gün önce hasat edilecek ve aynı gün Ankara’ya ulaştırılacaktır. Dağıtım günü öğleden önce herhangi bir saatte, belirlenecek dağıtım noktalarına bırakılacak ve kutularınızı teslim alabileceğinize dair onay mesajı ‘’WhatsApp’’ grubu üzerinden duyurulacaktır.

Olası Dağıtım Noktalarımız;

1) Relic Coffee House, Güvenlik 47/A, Ayrancı 
2) EkoFiko Doğal Ürünler, Lizbon Cad. No:99, Öveçler
3) ODTÜ Çamlık Sitesi
4) ODTÜ Mezunları Derneği, Vişnelik
5) Çiğdemim Derneği, 1551 Cad. Çankaya
6) ODTÜ (Güneş Evi - Öğretim Elemanları Derneği),
7) Beer House, Çamlık Sitesi No142, Bilkent
8) Marina Park Tenis Akademi, Konutkent-Çayyolu

Not: En az 6 başvuru olması durumunda yeni dağıtım noktası oluşturulabilir.

Kargo opsyonumuz yok. 


Ödeme seçenekleri:

 • Erken Ödeme (Peşin) 25 Mayıs 2019’a kadar: 1,400 TL
 • Peşin Ödeme: 1,500 TL
 • 3 Taksit x 533TL: 1,600 TL

Hesap Bilgileri

İş Bankası ODTÜ Şubesi, "SS Güneşköy Çevre Kültür",
IBAN: TR55 0006 4000 0014 2290 9413 80 

Not:
Ödeme yaparken mutlaka adına ödeme yapılacak kişinin bilgilerini açıklama bölümüne ekleyiniz. Aksi takdirde ödemenin hangi üye için yapıldığı belirlenemiyor.

İletişim:
+ 90535 277 14 23 veya
+ 90506 936 63 52