Bahçemiz 2008

 

Sevgili Güneşköy Dostları,

İki yıldır sürdürmekte olduğumuz Bahçemiz projesinin bu yıla ait kısmı “Bahçemiz 2008” çalışmaları başladı. Bu yıl bahçede yeni bir yöntem ile ekim yapacak ve geçen yıl yaşadığımız olumsuz hava şartlarına karşı gerekli önlemleri alacağız. Planlanan ürün yelpazemiz ektedir.

İlk sene 35 olan destekçi sayımız geçtiğimiz sene 75 olmuştur. Bu sene 100 destekçiye ulaşmayı hedefliyoruz. Bahçe kapasitesini de buna göre belirlemiş durumdayız.

Önceki senelerde olduğu gibi haftada ortalama 10kg sebze dağıtılacak olup bu sene hafta sayısı 22 olarak planlanmaktadır. Toplam sebze miktarı 220kg gibi olacaktır.

Dağıtımımız iklim şartlarına bağlı olarak Haziran ortası-Temmuz başı başlayacaktır.

Bu sene dağıttığımız organik sertifikalı sebzelerimize ek olarak, dileyen destekçilerimize ek bir bedel karşılığında tam bugday ekmeği ve yumurta dağıtılacaktır. Ekmek güvendiğimiz bir fırından temin edilecek ve haftada bir adet verilecektir. Yumurta ise Hisarköy halkından toplanacaktır. Dağıtılacak yumurta sayısı haftada üç adet olarak planlanmakta olup duruma göre azalabilir/artabilir. Ekmek ve yumurta organik sertifikalı değildir.

Ürünler geçen sene olduğu gibi haftada iki gün (Pazartesi ve Perşembe) dağıtılacak ve dagıtım gününüz başvuruların tamamlanması sonunda belirlenecek plana göre sizlere daha sonra bildirilecektir.

Dağıtımımız Ankara ili merkezi için geçerlidir ve adrese yapılacaktır.

Katılım için bu linkteki formu doldurup, 0312 257 26 87 nolu faksima gönderebilirsiniz.

Konu ile ilgili her türlü sorunuzu yine bana e-posta ile yazabilir ya da beni 0532 350 15 22 nolu telefonumdan arayabilirsiniz.

Bu iletiyi ilgilenebilecegini düşündüğünüz arkadaşlarınıza da gönderiniz.

 

Saygılarımla,

Atila KOÇ

Sevgili Güneşköy Dostları,

Aşağıda yer alan çağrımız sonrasında tarafıma sıkca sorulan soruları yanıtlamak ve cağrımı yinelemek istiyorum.

1. Bahçemiz projeleri her yıl yeniden başlatılır, daha önce projeye katılmış olsanız bile ekteki formu doldurup katılımınızı yinelemeniz gerekmektedir.

2. Haftada iki gun farklı bölgelere dağıtım yapılacaktır, adresinizin bulunduğu bölgeye göre ve haftada bir kere 10kg olmak üzere Pazartesi ya da Perşembe günü ürün alacaksınız. Dilerseniz form üzerine tercihinizi belirtebilirsiniz, ancak tercihinize uyabileceğimizi garanti edemiyorum.

3. Form üzerine diğer beklentileriniz ve düşüncelerinizi de yazabilirsiniz.

4. Destekçi sayısı en fazla yüz kişi olacaktır ve ilk yüz başvuru işleme konacaktır.

5. Formu şimdi doldurmanız ödemeye hemen başlamanız anlamına gelmiyor, ödemeye başlama form üzerindeki seçeneğinize göre gerçekleşecektir.

6. Dilerseniz ödemeyi, tutar aynı olmak kaydı ile ve yine belirttiğiniz ödemeye başlama ayında başlayarak, bir kerede ya da öngörülen taksit tutarlarının altında kalmayacak şekilde taksitlendirerek yapabilirsiniz.

7. Tüm başvuru sahiplerinin e-posta adresleri bu haberleşme listesine eklenecektir ve proje ile ilgili bilgilendirmeler bu listeden yapılacaktır.

Lütfen bu iletiyi sevdiklerinizle paylaşınız.

Sağlıklı günler dileğimle,

Atila KOÇ